SMAP Krosno 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Krośnie. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii do 15 sierpnia. Koszt:50 zł. Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody rodziców/opiekunów na udział w SMAPie. Formularze tej zgody są dostępne w zakrystii.

Zapisani chętni mają obowiązek uczestnictwa w 2 spotkaniach przygotowujących duchowo i organizacyjnie do udziału w SMAP tzw. Laboratorium wiary I i II, które przeprowadzą wyznaczeni kapłani w parafii i dekanacie w terminie 15 sierpnia – 14 września.

W programie jednodniowego SMAPU w Krośnie 18 września /sobota/ od 9.00 do 18.30 będzie m.in.:

  • zawiązanie wspólnoty w kościołach stacyjnych,
  • czas świadectwa, radosnego śpiewu,
  • spotkania w grupach dzielenia,
  • koncerty zespołu ‚Bankruci’ Szkoły Nowej Ewangelizacji i Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej,
  • rozmowy o powołaniu,
  • promocja Światowych Dni Młodzieży w kierunku Lizbony,
  • adoracja Krzyża Dni Młodych ‚Uklęknij i wstań’,
  • Msza Posłania

ZAPRASZAMY!