W ostatnim czasie w naszej Parafii został zaktualizowany skład Róż Żywego Różańca. Dopilnowaliśmy tego, aby każda Róża liczyła dokładnie 20 członków, czyli tylu, ile jest tajemnic Różańca. Serdecznie dziękujemy tym, którzy przez modlitwę różańcową stanowią „duchowe wsparcie” dla całej naszej Wspólnoty Parafialnej. Dziękujemy także tym, którzy w ostatnim czasie dołączyli do poszczególnych Róż. Ponieważ w wielu parafiach istnieją Róże rodziców modlących się za swoje dzieci, chcielibyśmy także w naszej parafii zapoczątkować podobną inicjatywę. Chodzi o utworzenie nowej Róży im. bł. Rodziny Ulmów, która będzie gromadzić w swoich szeregach całe rodziny (Dziadków, Rodziców, Dzieci itd.) Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę zwłaszcza teraz, gdy rozpoczynamy kolejny cykl tak nam bliskich Nabożeństw Fatimskich. To właśnie w Fatimie Maryja usilnie prosiła i zachęcała: „Odmawiajcie codziennie Różaniec”. Jej prośba po ponad stu latach jest ciągle aktualna. Jaka będzie nasza odpowiedź?

>>AKTUALNY STAN RÓŻ W NASZEJ PARAFII<<

O szczegóły dotyczące Róży bł. Rodziny Ulmów można pytać w zakrystii.

Odwagi, nie bójcie się!