Zaproszenie na Bal Wszystkich Świętych – Niedziela 28.X. od 15.00

Zapraszamy na

Dzieci, młodzież i całe rodziny zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych podczas, którego będziemy w radosny sposób przeżywać i odkrywać tajemnice Świętych Obcowania. Jak śpiewamy w piosence „każdy może świętym być”. Chcemy oswoić się ze świętością.

Istotą balu jest przybliżenie i poznanie różnych świętych, w szczególności naszych świętych patronów poprzez wcielenie się w jednego z nich.

Bal Wszystkich Świętych odbędzie się w niedzielę 28 października. Rozpoczniemy w Kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Humniskach Skrzyżowanie wspólną modlitwą różańcową ze świętymi o godzinie 15.00, następnie Msza św. i przemarsz świętych do szkoły (SP2 Humniska), gdzie będzie wspólna zabawa.

Wszyscy uczestnicy są zaproszeni do przebrania się za wybranego przez siebie świętego – patronaNie jest to jednak bal przebierańców.

Podczas wspólnej zabawy, odbędzie się konkurs na najlepszą prezentację swojego świętego.

Na miejscu będzie ciepły bufet, słodycze oraz napoje.

Dla wszystkich, którzy się przebiorą za świętego – wstęp wolny!

Więcej informacji u ks. Tomasza Szajna lub w SP nr 2 w Humniskach.

Organizatorzy:

• Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Humniskach