Pomoc dla Ukrainy

Sołectwo Humniska – Skrzyżowanie w koordynacji z Urzędem Miejskim w Brzozowie pragnie dołączyć do trwającej w naszym kraju akcji pomocy Ukrainie. Od poniedziałku (28. 02. br.) do czwartku (03. 03. br.) w godzinach od 8:00 do 15:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Humniskach zostanie przeprowadzona zbiórka żywności i artykułów dla potrzebujących.

Potrzebne będą w szczególności:

Koce wełniane, koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, maskotki dla dzieci, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, grzebienie oraz szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestawy wielorazowych naczyń kuchennych, głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki.

Żywność: Woda, mleko modyfikowane, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, żywność o długim okresie przydatności do spożycia, żywność puszkowana, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, makarony, płatki, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

Prosimy o życzliwość i zrozumienie.