Nowenna przed Uroczystością Najśw. Serca Pana Jezusa

W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, 11 czerwca 2021 r., w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie, Episkopat Polski na czele z abp. Stanisławem Gądeckim, w 100 lecie poświęcenia tejże Bazyliki oraz w 100-lecie aktu poświęcenia narodu polskiego Sercu Jezusa, jakie miało miejsce na Małym Rynku w Krakowie w 1921 r., kolejny raz zawierzy Bożemu Sercu całą naszą Ojczyznę.

Jako Archidiecezja Przemyska, którą kierował przez wiele lat wielki Czciciel Najświętszego Serca Jezusowego, św. Józef Sebastian Pelczar, odpowiadając na zachętę ks. abpa Adama Szala chcemy duchowo przygotować się do tego wielkiego wydarzenia poprzez nowennę do Najświętszego Serca Pana Jezusa, która będzie się odbywać w naszym kościele w dniach 2-10 czerwca 2021 r.

Zachęcamy do uczestnictwa i wspólnej modlitwy