Niedzielna Eucharystia w mediach

Niniejszym informujemy, że niedzielne Msze Św oraz nabożeństwa w naszym kościele będą odprawiane w zwykłym porządku (8:00, 10:30, 15:00 Gorzkie Żale, następnie Msza św.). Aby zniwelować ryzyko zagrożenia koronawirusem, publiczne zgromadzenia na terenie całego kraju zostały ograniczone przez Ministra Zdrowia do maksymalnie 50 osób. Pasterze Kościoła w Polsce wskazują, aby w miarę możliwości podporządkować się tym zasadom. Mimo że kościoły pozostają otwarte i nabożeństwa są sprawowane w zwykłym porządku przypominamy, że ks. abp Adam Szal udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii do dnia 29 marca. Dyspensa nie oznacza całkowitego zwolnienia z tego obowiązku. Każdy, kto pozostaje w domu, POWINIEN uczestniczyć we Mszy Świętej za pośrednictwem środków społecznego przekazu. Dla wszystkich, którzy zamierzają zostać w domach, poniżej podajemy wykaz transmisji Eucharystii niedzielnej na antenie telewizji i radia:

Telewizja:

  • 7:00 TVP1
  • 9:30 TV TRWAM
  • 11:00 TVP 1
  • 13:00 TVP POLONIA

Radio:

  • 9:00 Polskie Radio Program 1
  • 9:00 Radio Maryja
  • 11:00 Radio Fara