Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy wszystkim naszym Parafianom oraz Gościom wiele radości wypływającej z Dobrej Nowiny, że Bóg stał się człowiekiem. Niech nowonarodzony Jezus wniesie w naszą codzienność dary radości, miłości, nadziei oraz pokoju.

Dzielmy się na co dzień Miłością, którą On jest dla każdego z nas. Przeżyjmy te Święta wśród najbliższych w pełnej życzliwości, rodzinnej atmosferze. Wlewajmy chrześcijańską nadzieję w serca wszystkich, którzy są w te dni z dala od najbliższych, w serca chorych, samotnych, opuszczonych. Niech Boże Dziecię nam błogosławi, a Maryja otacza płaszczem swojej macierzyńskiej opieki w Nowym 2021 Roku.

Zdrowych, radosnych, spokojnych i błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego życzą

Duszpasterze Parafii